KONTAKT


Chcesz kupić, a może dowiedzieć się więcej? Napisz do nas.

 

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Benefit Systems S.A. z siedzibą w Warszawie, Plac Europejski 2, 00-844 Warszawa (dalej „my”). Możesz się z nami skontaktować poprzez adres e-mail: daneosobowe@benefitsystems.pl lub pisemnie na adres: Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa, z dopiskiem „Dane osobowe”.

Cele przetwarzania: Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu obsługi zgłoszonej przez Ciebie sprawy, w tym udzielenia odpowiedzi na postawione przez Ciebie pytanie lub rozpatrzenia zgłoszonej przez Ciebie skargi. Ponadto będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu dochodzenia, ustalenia i obrony przed roszczeniami, w celu dokonania analiz zgłoszonych spraw i poprawy jakości świadczonej przez nas obsługi osób kontaktujących się z nami.

Prawa przysługujące Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych: Prawo żądania dostępu do danych osobowych; prawo żądania sprostowania danych osobowych; prawo żądania usunięcia danych osobowych; prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych; prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych; oraz prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

 


 

Benefit Systems S.A.

Oddział we Wrocławiu:

Powstańców Śląskich 28/30

53-333 Wrocław

Tel.: (22) 242 42 42

info@multimuzeum.com

Infolinia czynna 7 dni w tygodniu w godz. 7:00 - 22:00

z wyłączeniem świąt państwowych i religijnych