FAQ


Użytkownik

Voucher możesz otrzymać od swojego pracodawcy albo kupić go samodzielnie, jeśli firma, w której pracujesz, korzysta z kafeterii dla pracowników. Wejdź do kafeterii i wyszukaj MultiMuzeum w ofercie.

Każdy pracownik, który pracuje w firmie oferującej vouchery w ramach benefitów pozapłacowych wspierających zainteresowania kulturą. 

Jeśli jesteś pracownikiem działu HR i szukasz benefitów dla swojej firmy, skontaktuj się z nami przez formularz.

Skorzystaj z naszej strony internetowej: www.multimuzeum.com  albo wymień voucher w kasie muzeum. Więcej o procesie realizacji przeczytasz na stronie i w zakładce: Jak to działa. 

Tak, to świetny pomysł na prezent! Voucher jest na okaziciela, może go zrealizować każda osoba, która jest jego posiadaczem.

Niestety, zgubiony voucher papierowy przepada. Ze względu na jego formę nie ma możliwości wydania duplikatu. Kod elektroniczny jest bezpieczniejszym wyborem – łatwo przechowasz go na swoim koncie w kafeterii lub na skrzynce mailowej.

Każdy voucher ma swoją datę ważności. Znajdziesz ją na kuponie papierowym i w dokumencie elektronicznym. Od czasu zakupu voucher MultiMuzeum jest ważny aż przez 3 miesiące.

Klient

Vouchery dla pracowników możesz zamówić przez formularz kontaktowy, który znajdziesz na stronie. Jeśli jesteś już naszym klientem, możesz złożyć zamówienie u swojego Opiekuna Klienta. 

Proces realizacji zamówienia obejmuje kilka etapów. Na każdym z nich pozostajemy w stałym kontakcie. Po złożeniu zamówienia i jego sprecyzowaniu otrzymasz potwierdzenie przyjęcia go do realizacji i informację o wysokości opłaty. Następnie przesyłamy fakturę. Po jej opłaceniu przekażemy Ci vouchery. Możesz je dowolnie dystrybuować wśród swoich pracowników. 

Niestety, zgubiony voucher papierowy przepada. Ze względu na jego formę nie ma możliwości wydania duplikatu. Kod elektroniczny jest bezpieczniejszym wyborem – pracownicy łatwo przechowają go np. kopiując na skrzynkę mailową. 

Każdy voucher ma swoją datę ważności. Data znajduje się na kuponie papierowym i w dokumencie elektronicznym. Od czasu zakupu voucher MultiMuzeum jest ważny przez 3 miesiące.

Partner

Obiekty zainteresowane współpracą prosimy o kontakt: info@multimuzeum.com