FAQ


Klient

Voucher MultiMuzeum umożliwia wstęp na wybraną wystawę w całej Polsce, uwzględniając indywidualne preferencje i potrzeby każdego pasjonata kultury.

Voucher podlega wymianie na jeden bilet wstępu na dowolną wystawę z listy dostępnych w ofercie Programu MultiMuzeum.

W ramach vouchera MultiMuzeum Użytkownik zyskuje dostęp do oferty kulturalnej w wielu miastach w całej Polsce.

MultiMuzeum posiada w oferciekolekcje sztuki nowoczesnej i starożytnej, zabytki kultury, zamki i pałace, ultranowoczesne prezentacje multimedialne, ekspozycje wprowadzające w świat nauki i techniki.

Pełna oferta dostępna w ramach vouchera MultiMuzeum opublikowana jest na stronie www.multimuzeum.com

Voucher zapewnia swobodę wyboru wystawy i terminu.

Voucher MultiMuzeum jest ważny przed 3 miesiące od daty wystawienia i zapewnia swobodę realizacji świadczenia.

Voucher można wygodnie zrealizować na stronie internetowej www.multimuzeum.com (bilet przesyłany w formacie PDF na podany przez Użytkownika adres e-mail) lub bezpośrednio w kasie współpracującego obiektu( tutak sa wyjątki które oznaczamy na stronie).Nie wszystkie Muzea mają możliwość wymiany Vouchera w kasie.

Vouchery MultiMuzeum mogą być finansowane z dwóch źródeł: z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych lub ze środków obrotowych firmy.

W ciągu 5 dni od daty złożenia zamówienia otrzymają Państwo vouchery MultiMuzeum. Vouchery przesyłane są na papierowych blankietach. Koszt wysyłki leży po stronie Benefit Systems.
W przypadku zakupu Voucherów w formie elektronicznego kodu zamówienie wysyłane jest bezpośrednio na elektroniczną skrzynkę pocztową Pracodawcy.

Voucher MultiMuzeum to wyjątkowe narzędzie motywacyjne, które pozwala pracownikom korzystać z szerokiej oferty obiektów na terenie całej Polski.

MultiMuzeum zapewni Twoim pracownikom dostęp do najlepszych polskich muzeów, galerii oraz centrów nauki, dostarczając im nie tylko niezwykłych przeżyć, ale także motywacji do działania na rzecz Twojej firmy.

Vouche to atrakcyjny sposób na wzmocnienie lojalności i zaangażowania zespołu oraz niebanalny prezent dla osób ceniących sobie rozrywkę na wysokim poziomie.

Pracodawców zainteresowanych voucherem MultiMuzeum prosimy o kontakt: dok@multimuzeum.com

Jeżeli są już Państwo naszymi Klientami należy zwrócić się do Opiekuna z ramienia Benefit Systems, który doradzi w wyborze voucherów oraz złoży w Państwa imieniu zamówienie.

Użytkownik

Voucher może zostać zrealizowany przez Użytkownika na dwa sposoby: bezpośrednio w kasie obiektu lub na stronie www.multimuzeum.com. W obu przypadkach Użytkownik ma do dyspozycji dokładnie tą samą ofertę i tą samą dostępność terminów.

Proces wymiany na stronie www.multimuzeum.com to kilka prostych kroków: po wyborze konkretnego obiektu/wystawy/terminu, Użytkownik  zostanie poproszony o podanie numeru Vouchera MultiMuzeum. Następnie (jeżeli Voucher zostanie pomyślnie zweryfikowany), Użytkownik podaje swoje Dane oraz adres e-mail, na który automatycznie zostaną wysłane bilety w formie pdf na wybraną wystawę. Bilety należy wydrukować i okazać Obsłudze przed wejściem na wystawę.

Prosimy o kontakt mailowy z naszym Zespołem pod adresem info@multimuzeum.com. W wiadomości prosimy o podanie numeru wykorzystanego Vouchera w celu weryfikacji.

Niestety nie ma takiej możliwości. Data ważności Vouchera jest z góry określona i nie można jej przedłużyć.

Po wykorzystaniu Vouchera MultiMuzeum, nie ma możliwości rezygnacji z dokonanej wymiany Vouchera na Bilet, ani dokonania wymiany Biletu na inną wystawę/termin.

Tak, Voucher MultiMuzeum jest na okaziciela i jest idealnym prezentem dla najbliższej osoby.

Voucher należy wymienić na bilet przed upływem daty ważności. Każdy Voucher jest ważny przez 3 miesiące. Voucher może zostać wymieniony na termin wystawy, który odbędzie się w terminie późniejszym niż data ważności Vouchera.

Data ważności podana jest w wiadomości e-mail oraz na awersie Vouchera MultiMuzeum w przypadku Voucherów w formie papierowej.

Oczywiście, każdy Użytkownik ma możliwość takiego zgłoszenia na adres info@multimuzeum.com. Zespół MultiMuzeum nieustannie pracuje nad rozszerzaniem oferty i przyłączeniem nowych obiektów do Programu.

Partner

Obiekty zainteresowane współpracą prosimy o kontakt: info@multimuzeum.com