O PROGRAMIE


Voucher MultiMuzeum umożliwia wstęp na wybraną wystawę, uwzględniając indywidualne preferencje i potrzeby każdego pasjonata kolekcji muzealnych, który sam decyduje gdzie, kiedy i na jaką wystawę chce się wybrać. W ramach Programu Użytkownik zyskuje dostęp do oferty kulturalnej wielu muzeów i galerii sztuki w wygodny sposób: przez naszą stronę www lub bezpośrednio w kasie Partnera współpracującego z naszym Programem.

Program MultiMuzeum to:

  • Voucher ważny 3 miesiące, który zapewnia swobodę wyboru miejsca i terminu realizacji świadczenia,
  • możliwość wymiany na bilet wstępu na dowolną wystawę, z listy dostępnych aktualnie w ofercie Programu MultiMuzeum,
  • możliwość samodzielnego wyboru sposobu realizacji - na stronie internetowej multimuzeum.com (bilet przesyłamy w formacie PDF na wskazany adres e-mail) lub w kasie współpracującego Partnera (wybrane Obiekty)

Voucher MultiMuzeum GOLD

Uprawnia do wymiany na 1 bilet wstępu na dowolną wystawę opublikowaną w Programie MultiMuzeum (Voucher GOLD akceptują wszystkie Obiekty współpracujące z Programem MultiMuzeum).

Pełna oferta wystaw dostępnych w ramach Vouchera MultiMuzeum GOLD opublikowana jest na stronie internetowej Programu MultiMuzeum.

Okres ważności Vouchera wynosi 3 miesiące.

Voucher MultiMuzeum SILVER

Uprawnia do wymiany na 1 bilet wstępu na wybraną wystawę opublikowaną w Programie MultiMuzeum dedykowaną Voucherom Silver (Voucher SILVER akceptują wybrane Obiekty współpracujące z Programem MultiMuzeum).

Pełna oferta wystaw dostępnych w ramach Vouchera MultiMuzeum SILVER opublikowana jest na stronie internetowej Programu MultiMuzeum.

Okres ważności Vouchera wynosi 3 miesiące.

Dodatkowo prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Programu MultiMuzeum